Web Tasarım - 9.Yıl
Ödeme Sayfası

Web Tasarım

Uzman Kadrosuyla Web Tasarım Hizmetleri

Google Reklam Çözümleri

İnternet Reklamları

Google Reklam Çözümleri
Uzmanlık

Reklamlarınız büyük kampanya yönetim deneyimine sahip TM bünyesindeki uzmanlar (Adwords Qualified Professional) tarafından hazırlanır, raporlanır ve interaktif olarak yönetilir. Yüksek bütçeli reklam kampanyalarında Google Analytics danışmanlığı hizmeti ücretsiz olarak sunulur.


Maliyet

Google reklamları performans tabanlıdır, TM tarafından hazırlanan yüksek performans gösteren reklamlar ile daha düşük maliyet ile daha yüksek performans elde edersiniz. Reklamınızın daha düşük maliyetle, daha üst sıralarda gözükür, bu sayede daha yüksek tıklanma oranlarına ulaşılır.

Google Reklam Çözümleri

Zamanlama

Kampanyanızın başarı raporları (tıklama oranları, maliyetler) uzmanlarımız tarafından interaktif olarak kontrol edilerek en uygun şartlar ile reklamlarınızın kitlenize ulaştırılması garantilenir.


Esneklik

TM uzmanları tarafından sürekli yapılan araştırma ve internet kullanıcı trendleri analizlerine göre reklamlarınız sürekli güncellenir. Hedef kitlenize ve ürünlerinize uygun olarak kampanyalarınız güncel gelişmelere (etkinlikler, özel günler hatta haberler) göre düzenlenir. Arama sonuçlarının dışında ürünlerinizin hedef kitlesine yönelik web siteleri bulunarak site hedefli (site targeting) özel kampanyalar düzenlenir. Niş kitlelere kolayca ulaşılır, düşük maliyetle yüksek geri dönüş oranları elde edilir.


Şeffaflık

Reklam kampanya raporlarınıza, kontrol panelimizden online olarak ulaşabilirsiniz. Google tarafından gerçek zamanlı olarak sağlanan verilerle gösterim, tıklama, tıklama başına maliyetlerinizi, dönüşüm ve satış oranlarınızı görebilirsiniz.Arama motoru pazarlama danışmanlığı hizmetimizden hemen yararlanmaya başlamak ve Google Adwords kampanyanızı oluşturmak için buraya tıklayın. Google internet'i tarayarak bulduğu sonuçları en efektif şekilde analiz eden ve kullanıcırına bu bilgileri sunan arama motorudur.