Web Tasarım - 9.Yıl
Ödeme Sayfası

Web Tasarım

Uzman Kadrosuyla Web Tasarım Hizmetleri

Web Tasarım

Web Tasarım

İnternet sitesinizin sanal dünyada reklamının yayınlanmasını istediğiniz , kullanıcıları bu konu ile bilgilendirmek amacı ile kitleye size en ucuz, en kolay ve en hızlı şekilde ulaşılmasını sağlayan, güncelliği kolay olan bir medya ortamıdır.

Web sayfanız sayesinde firmanızın, ürünlerinizin ve hizmetlerinizin ayrıntılı ve geniş bir şekilde tanıtımını yapabilir, müşterilerinize, bayi ve dağıtım organizasyonlarınıza ürünleriniz, verdiğiniz hizmetler hakkında bilgi ulaştırabilirsiniz.


Neden Web Tasarımı ?

İnternet teknolojisi firmalarının sanal dünyada hızla gücüne güç katmaktadır. Bu nedenle firmalar web sitesi vasıtasıyla reklamlarını minimum maliyet ile sanal dünyada yayınlamaktadır. Web sitesi demek günümüzde pazarlama ve satış konularında herkesten bir adım önde olmak demektir.

Web Tasarım

Çünkü web sitesi olmayan bir firma, büyüme konusuna kapalı durumdadır. Web siteleri ticari alanlarda satışları artırma ve yeni pazarlar keşfetmeye kolaylık sağlamakta olup firmanıza yepyeni müşteriler kazandırır ve size en ucuz , en kolay ve en hızlı iletişim sunmaktadır. Web sitesi aynı sektörede olan rakip firmalar karşısında'da size güçlü bir imajınız olanağı sağlamaktadır.

Web Tasarımı sayesinde firmalar ürünlerini, verdiği hizmetleri tüm dünya ile birlikte paylaşmakla birlikte kullanıcının ihtiyacına uygun hizmet olanakları sunmuş olurlar."TM, için bir web sitesinin başarılı olması o sitenin ne kadar çok kullanıcıya (potansiyel müşteriye) ulaştığıyla doğru orantılıdır. "
Web Tasarım
Flash Tasarım/ Html Tasarım Asp Php Tasarım Nedir ?

Flash tasarımlar bir insanın hayal gücünün son noktasıdır. Ses ve görselliğin ön plana çıktığı flash tasarımlar ziyaretçiler üzerinde oldukça güçlü izlenim bırakır. Flash tasarımlar da bunlarla sınırlı kalmayıp action script alt yapısı da kullanılmaktadır.

Html tasarımlar ise flash tasarımlara kıyasla oldukça sadedir. Html tasarımlar daha çok resimlerden, metinlerden ve tamamlayıcı flash animasyonlardan oluşmaktadır.

Php ve Asp tasarımlar ise yine html tasarımlar gibi ancak veri tabanlı site ve e-ticaret siteleri için oldukça güven sağlayan tasarım tipidir.

Web Tasarım