Web Tasarım - 9.Yıl
Ödeme Sayfası

Web Tasarım

Uzman Kadrosuyla Web Tasarım Hizmetleri

Digital Katalog

Hizmetlerimiz

Digital Katalog

Satışın ve pazarlamanın tüm dünyada rekabetten dolayı agresifleştigi ve büyük önem kazandığı günümüzde firma ve ürün tanıtımları için teknolojinin ulaşmış olduğu en yeni teknik ile , internet sayesin'de hızlı ve etkili pazarlama,tanıtım aracı olan Dijital Katalog doğmuştur.

Dijital katalog kullanılmakta olan birçok programlardan ve formatlardan farklıdır, çünkü gerçek baskılı katalog ve broşürler gibi çevrilebilen sayfa yapısına sahip olup bu sayfalara yerleştirilen butonlar, sayfalar arasında ilerleme, tıkla ve gösterme özelliği sayesinde sayfaların görüntülenmesi daha da hızlı bir hale getirmektedirler.

Dijital katalog özel yazılımı sayesinde, Windows işletim sistemine sahip tüm bilgisayarda ek yada yardımcı bir programa gerek duyulmadan çalışır.Dijital katalog farklı yazılımı sayesinde birçok yeniliği de bereaberinde getirmektedir. Dijital katalog kendisine benzer birçok çalışmalara oranla çok daha hızlı , pratik , kolay ve düşük maliyetle hazırlanabilmektedir.

Dijital katalog kullanımı bilgisayar alanında uzmanlık gerektirecek bilgiye gerek duymadan sadece temel bilgisayar bilgisinin olaması yeterli olacaktır.Sadece tıklayarak sayfalar arasında gezinmesini ya da katalog içersindeki ürüne ulaşmasını sağlayabilecek kadar basit bir yapıya sahiptir.

Dijital Katalog